فنگ شویی شایگان

سلام! من نورا اعزاز، مدرس و مشاور فنگ شویی و موسس فنگ شویی شایگان هستم.

تحصیلاتم در زمینه سیستم درمانی بوده ، علاقه ام و پژوهش هایم هم در همین زمینه بوده ، چون الویتم پیشگیری بر درمان بود به سراغ طب کل نگر رفتم ، درمان های بدون دارو ، پیشگیری قبل از اینکه کسی به پروسه بیماری برسد.

دانش آموخته ی طب کل نگر در شاخه های هومیوپاتی ، فنگ شویی (پزشکی ساختمان) ، ای اف تی ، ماساژ ، بهداشت خانواده و سوجوک هستم و سالها روی تکنیکهای درمانی بدون دارو مطالعه و تحقیق کرده ام و 14 سال تجربه تدریس و مشاوره در این زمینه را دارم .

یکی از شاخه های طب کل نگر “فنگ شویی” یا پزشکی ساختمان هست ، که می تواند یک سبک زندگی سالم ایجاد کند و همه جنبه ها را در برگیرد. از سال 1386 تدریس و مشاوره فنگ شویی را آغاز کردم و در همه این سالها، فنگ شویی تمرکز و عشق من بوده. ابتدا فنگ شویی در زندگی خودم کار کرد، که تصمیم گرفتم آن را گسترش دهم ، زندگی من به دو قسمت تبدیل شده: قبل از فنگ شویی و بعد از فنگ شویی  و این یک واقعیت است

فنگ شویی به سبک نورا

نتیجه سالها تجربه، مطالعه، پژوهش و آگاهانه پیش رفتن در این مسیر، شیوه آموزشی کاملا اصولی، کاربردی و منحصر به فردی هست که در پیش گرفته ام. رمز موفقیتم در تدریس و مشاوره، ساده سازی این دانش و سازگاری با روحیه و نیازهای امروز مردم ایران بوده است.

برای خوش شانسی نیازی به بازسازی خانه یا خرید هزاران وسیله ندارید. در اینجا ، شما یاد خواهید گرفت که با استفاده از آنچه در دست دارید -همچون تمام نبوغ شخصی ، خرد و استعداد هایتان – شانس خود را خلق کنید و رویاهایتان را زندگی کنید.

کار خاصم در جلسات مشاوره ، پیدا کردن باگ ها و ضربدرهاست. دیدن آن نقطه تاریکی که افراد خود نمی بینند و همان باعث آسیبشان بوده را پیدا می کنم . به آنها راهکار می دهم تا در جهت چشم انداز درستی که پیدا کردند، حرکت کنند و  بهبودی پیدا کنند.

فنگ شویی چیست؟

تغییر انرژی ، تغییر زندگی

انرژی چی چیست؟

فنگ شویی دانش و هنر باستانی برقراری تعادل مجدد انرژی است. من فنگ شویی را مطالعه یک فرد و رابطه او با محیطش تعریف می کنم ، می توانیم با برنامه ریزی و طراحی محیط ها و تکنیک های رشد شخصی ، فضایی ایجاد کنیم که با رویاها و اهداف شما همسو باشد.

فنگ شویی می تواند کیفیت زندگی  شما را در هر سطحی که هستید بالا برد ،  در تمام جنبه های فردی ، خانوادگی و اجتماعی (شغل ، ثروت ، روابط ، عشق و ازدواج ، سلامتی و آرامش ،  حمایت ، خانواده ، رشد فردی ، تغییر ارتعاش و حال خوب ).

اینجا همیشه راهی برای تو هست…

در میان دانشجویان خود، شاگردانی موفق شدند همه کیفیت های زندگیشان را رشد دهند، که مشتاق تغییر بوده اند ، تصمیم گرفتند به موفقیت و من هم راه ها را به آنها نشان داده ام. بخش مهم ان پیدا کردن هدف ، خودشناسی و به عهده گرفتن مسئولیت زندگیست. همه آنها بهتر زندگی می کنند زیرا فقط به اهداف خود نرسیدند، بلکه یک تحول عمیق ایجاد کرده اند.

فنگ شویی خوب یعنی ایجاد مکان و فضایی که :

  • حامی  و شفادهنده باشد
  • از ارزش های شما دفاع کند
  • شما را با زیبایی احاطه کند
  • پشتیبان  و محافظ شما باشد
  • منبعی قدرتمند که با رویاها و اهداف شما همسو باشد
  • به یادتان بیاورد که واقعاً چه کسی هستید و چه کسی می خواهید باشید.   

آیا تا به حال فنگ شویی ، را در فضای زندگی و کار خود امتحان کرده اید تا بر  گره گاه زندگی غلبه کنید و همه چیز را دگرگون کنید؟

تماس با ما