انواع مشاوره فنگ شویی

مشاوره فنگ شویی با نورا اعزاز متخصص، مدرس و مشاور فنگ شویی و  پایه گذار فنگ شویی شایگان 

  • مشاوره رشد شخصی
  • مشاوره فنگ شویی خانه
  • مشاوره فنگ شویی شغلی
  • مشاوره فنگ شویی خرید و فروش خانه

مشاوره رشد شخصی

این جلسات ترکیبی از رشد شخصی و فنگ شویی زندگی شخصی می باشد. بیدار کردن خلاقیت، رسیدن به سطوح بالاتر ابراز وجود و به فعلیت رساندن همه استعدادهای شما، ویژگی اصلی این مشاوره است.

مشاوره فنگ شویی خانه

در طول مشاوره خود، در مورد وضعیت فعلی شما و آنچه که مایلید بیشتر از همه بهبود ببخشید، صحبت خواهیم کرد.

سپس خواهید آموخت که خانه تان چگونه بر وضعیت شما تأثیر گذاشته است و چگونه ممکن است به شما کمک کند تا به اهداف خود برسید.

سپس با هم کار خواهیم کرد، تا راه هایی را برای تغییر محیط تان برای ایجاد تغییرات دلخواه و افزایش رفاه و انرژی شما تعیین کنیم.

مشاوره فنگ شویی شغلی

به زبان ساده، یک کسب و کار یا فضای کاری با فنگ شویی خوب، محیطی است که با انرژی و فرصت های بیشتر، رشد مالی و پرسنل مولدتر، کسب و کار را توانمند می کند و از آن حمایت می کند.

در طول مشاوره خود، در مورد وضعیت فعلی کسب و کار و آنچه که مایلید بیشتر از همه بهبود ببخشید بحث خواهیم کرد. خواهید آموخت که چگونه دفتر و محل کار شما بر وضعیت شما تأثیر گذاشته است و چگونه ممکن است به شما کمک کند تا به اهداف خود برسید. سپس با هم کار خواهیم کرد تا راه هایی برای ایجاد تغییرات مورد نظر و توسعه کسب و کار شما تعیین کنیم.

مشاوره فنگ شویی املاک (خرید، فروش و اجاره ملک)

اگر به دنبال خرید، فروش، بازسازی، طراحی یا ساخت خانه یا ملک تجاری هستید، من می توانم به شما کمک کنم. با تخصص حرفه ای در فنگ شویی، می توانید دیدگاه منحصر به فردی دریافت کنید.

” از سال 1386 تدریس و مشاوره فنگ شویی را آغاز کردم و در همه این سالها، فنگ شویی تمرکز و عشق من بوده. ابتدا فنگ شویی در زندگی خودم کار کرد، که تصمیم گرفتم آن را گسترش دهم ، زندگی من به دو قسمت تبدیل شده: قبل از فنگ شویی و بعد از فنگ شویی  و این یک واقعیت است “

نورا اعزاز موسس فنگ شویی شایگان

روند مشاوره فنگ شویی

معمولاً مشاوره ها با یک مکالمه تلفنی اولیه برای صحبت در مورد نیازهای شما و آنچه می خواهید به دست آورید شروع می شود

با توجه به خدمات مختلفی که می توانیم به شما ارائه دهیم، توافق با هزینه و تعیین تاریخ ، قبل از مشاوره انجام می شود.

ما به دلیل ارائه خدمات حرفه ای اختصاصی و مؤثر به مشتریان، ارائه گزارش ها و ارائه پشتیبانی رایگان به علاوه بررسی پیشرفت پس از هر مشاوره، به خود افتخار می کنیم. ما در سطح کشور برای انواع خانه ها و باغ ها، مشاغل، ادارات، سازمان های شرکتی، ساختمان های عمومی و مناظر شهری مشاوره می دهیم.

چگونه برای اولین مشاوره فنگ شویی خود آماده شوید

در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

در مورد اهداف خود شفاف باشید: می خواهید به چه چیزی برسید؟ خواه بهبود سلامت، ثروت یا روابط شما باشد، دانستن اهداف شما می تواند به استاد فنگ شویی کمک کند تا توصیه های خود را با نیازهای شما تنظیم کند. بنابراین قبل از جلسه، اهداف خود را مشخص کنید تا آنها را با مشاور خود در میان بگذارید.

نقشه و پلان طبقه خود را آماده کنید: استاد فنگ شویی باید نقشه طبقه شما را ببیند تا جریان انرژی و چیدمان فضای شما را ارزیابی کند.

سوال بپرسید: از پرسیدن سوالات استاد فنگ شویی دریغ نکنید. با این کار ابهامات از بین رود و به ما کمک می‌کند تمرکز داشته باشیم و از آنچه او می‌گوید آگاه باشیم. می توانید قبل از جلسه سوالهای خود را آماده کنید.

تغییر درونی ایجاد کنید: ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی، تلاش درونی و بیرونی می طلبد. فنگ شویی می تواند مکمل این تغییر درونی باشد و روند رشد شما را سرعت بخشد.

هزینه مشاوره

هزینه مشاوره فنگ شویی ساعتی یک میلیون و 200 هزار تومان می باشد. مشاوره ها به سه شکل زیر امکان پذیر است:

  • به صورت حضوری در بنای مسکونی یا تجاری مورد نظر شما
  • به صورت حضوری در دفتر تهران
  • به صورت غیر حضوری(تلفنی یا مجازی)

هزینه قبل از شروع مشاوره توافق می شود. هرگز هیچ هزینه اضافی غیرمنتظره ای وجود ندارد

 

رزرو مشاوره فنگ شویی

یک مشاوره فنگ شویی برای خانه، تجارت، کار یا زندگی شخصی خود رزرو کنید.
با نورا اعزاز با شماره 09352249009 تماس بگیرید تا در مورد چگونگی کمک فنگ شویی به بهبود خانه، زندگی شخصی، کار یا تجارت شما صحبت کنید.

یا با استفاده از فرم تماس به او ایمیل بزنید. فرم را پر کنید و ما ظرف 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت تا با شما جلسه ای را هماهنگ کنیم.

مشاوره فنگ شویی

سوالات متداول

چه زمانی به مشاوره نیاز دارید؟

زمانی که کار جدیدی را شروع می‌کنید و یا به یک فضای جدید نقل مکان می کنید.
زمانی که می خواهید زندگی خود را در هر سطحی که هستید ارتقا دهید مانند زمانی که خواهان افزایش توانگری هستید (که فقط به پول مربوط نمی شود).
همچنین اگر به دنبال ایجاد سلامتی واقعی در خانه و زندگی خود هستید یا زمانی که در مسیر معنوی هستید و آماده سفر درونی عمیقی هستید ، ممکن است نیاز به مشاوره داشته باشید.
زمانی که به حمایت نیاز دارید، یا حتی زمانی که خانه شما کاملاً آشفته است نیز مشکلی ندارد زیرا شاید این زمانی است که بیشتر به آن نیاز دارید
یا شاید احساس ناامیدی و ناراحتی می کنید و دوست دارید شادی بیشتری را وارد زندگی روزمره خود کنید.
شاید احساس می‌کنید که الهام‌بخش نیستید و نیاز دارید که شور و اشتیاق را در هر زمینه‌ای از زندگی‌تان، از جمله روابطتان، شعله‌ور کنید. اگر واقعاً آماده هستید که خودتان را دوست داشته باشید، درخواست مشاوره فنگ شویی برای شما مناسب است.

مشاوره فنگ شویی چطور می تواند به شما کمک کند؟

شما ممکن است برای دستیابی به هدفی دستورات سریع فنگ شویی را اجرا کنید، این برای شما دری باز خواهد کرد اما مشاور با دیدگاه کل نگر کمک بیشتری به شما خواهد کرد
کل نگر به این معنی که روی همه کیفیت های زندگی کار می شود. ما خواسته ها و رویاهایتان را به روشی عمیق و آسان در بنای شما طراحی می کنیم تا از اهداف شما حمایت کنیم.
فنگ شویی اصول زیادی دارد و درک نحوه اعمال آنها می تواند دشوار باشد. توصیه های فنگ شویی در برخی موارد از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد و نیاز به شخصی سازی دارد تا بهترین نتیجه را بگیرید، اینجا یک مشاوره باعث صرفه جویی در وقت شما و اثر گذاری بیشتر خواهد شد.

مشاوره فنگ شویی به صورت حضوری و آنلاین

اگر در تهران زندگی می کنید، تنظیم قرار ملاقات حضوری  امکان پذیر است.

مشاوره های آنلاین و از راه دور اکنون از طریق تماس تصویری skype انجام می شود

مشاوره ها همه با یک جلسه یک و نیم ساعته شروع می شوند. یک مشاوره اساسی و متحول کننده فنگ شویی، بدون توجه به آنلاین یا حضوری بودن حداقل 3  ساعت طول می کشد. با این حال، حتی یک و نیم ساعت جلسه می تواند به انجام تغییرات بزرگ در زندگیتان کمک کند. مشاوره حضوری تنها در دفتر تهران برگزار می گردد.

آیا اطلاعات شخصی من را با کسی به اشتراک می گذارید؟

کل مشاوره ما 100٪ محرمانه است، مگر اینکه تصمیم بگیرید که می خواهید داستان موفقیت خود را با جهان به اشتراک بگذارید!

در مشاوره فنگ شویی چه چیزی دریافت می کنید؟

پیدا کردن گره گاه و ارائه راه حل کاربردی
روش های عملی و متمرکز فنگ شویی
شخصی سازی فنگ شویی منحصرا برای شما برای دستیابی به بهترین نتایج
 پاکسازی انرژی و فضا
تبدیل بنا به مغناطیس جذب خواسته هایتان
 فعال کردن نبوغ

در مشاوره ها ترجیح بر استفاده از چیزهایی که دارید می باشد، تا اینکه خرید جدیدی کنید یا هزینه اضافی کنید

چه کسی از مشاوره فنگ شویی نتیجه می گیرد؟

در میان مراجعان و شاگردان ، تنها کسانی که مشتاق تغییر بوده اند موفق شدند همه کیفیت های زندگیشان را رشد دهند، آنها تصمیم به موفقیت گرفتند و من هم راه ها را به آنها نشان داده ام. بخش مهم ان پیدا کردن هدف ، خودشناسی و به عهده گرفتن مسئولیت زندگیست.

 همه آنها بهتر زندگی می کنند زیرا فقط به اهداف خود نرسیدند، بلکه یک تحول عمیق ایجاد کرده اند. برخی از آنها به ما اجازه داده اند نظرات خود را در صفحه بازخورد مشتریان خود منتشر کنیم.

رضایتمندی از مشاوره ها و کلاس های آموزشی

بعد از جلسه های مشاوره با خانم اعزاز و انجام توصیه ها در دفتر و خونه، کسب و کارم توسعه پیدا کرد و درآمدم تقریبا دوبرابر شد ، واقعا از کار شما قدردانی می کنم ، ایشون قطعا یه استاد قابل اعتماد هستند برای کسانی که به دنبال مشاوره حرفه ای هستند
سارا
خانم اعزاز در آموزش علاوه بر حرفه ای بودن ، همدل و همراه نیز هست. حس شنیده شدن و حمایت شدن، جلساتشون رو خیلی جذاب و لذت بخش می کنه. یک مربی شگفت انگیز ، صادق ، قابل اعتماد و با استعداد هستند
ویشکا
سبک ارائه خانم اعزاز خیلی جذاب و دوس داشتنی بود ، با ترکیب عالی از تئوری و یادگیری عملی. تسلط و قدرت ایشون در کلاس باعث شد این تکنیک ها رو خیلی خوب یاد بگیرم و همیشه ازشون استفاده کنم
گلرخ