شما در حال مشاهده هستید آینه باگوآ چیست و در فنگ شویی چه کاربردی دارد

آینه باگوآ چیست و در فنگ شویی چه کاربردی دارد

آینه فنگ شویی باگوآ یک ابزار باستانی چینی برای ایجاد هماهنگی و تعادل در خانه است. چینی ها معتقد بودند که این ابزار می تواند به منحرف کردن انرژی منفی از خانه و جذب انرژی مثبت کمک کند.

آینه باگوا معمولاً گرد یا هشت ضلعی است و معمولاً آن را همراه با نمادهای خوش شانسی مانند اژدها یا ققنوس تزئین می کنند. با آویزان کردن این آینه در بیرون از خانه، می توان محیطی هماهنگ در خانه خود ایجاد کرد. در این مقاله از فنگ شویی شایگان، در مورد نحوه عملکرد این آینه ها و اینکه چرا آنها در محافظت از خانه شما در برابر آسیب موثر هستند، صحبت خواهیم کرد.

چه زمانی به آینه باگوا نیاز دارید؟

در فنگ شویی، آینه های باگوا اغلب برای رفع چالش های خاص یا عدم تعادل در انرژی خانه استفاده می شود. در اینجا موارد رایجی وجود دارد که در آن افراد ممکن است از آینه باگوآ استفاده کنند:

گوشه های تیز یا شا چی

گوشه‌های تیز یا سازه‌هایی که مستقیماً به خانه شما اشاره می‌کنند، مانند گوشه‌های ساختمان‌ها، می‌توانند چیزی که « شا چی » یا انرژی منفی نامیده می‌شود تولید کنند. قرار دادن آینه باگوا روی دیوار رو به این گوشه ها می تواند این انرژی را منحرف کند.

تقاطع T

اگر خانه شما در تقاطع T شکل قرار دارد که در آن جاده ها تقاطع دارند و انرژی به سمت خانه شما سرازیر می شود، ممکن است از یک آینه باگوا برای هدایت مجدد انرژی از خانه شما استفاده شود.

تیرهای سمی

این خطوط انرژی با جریان سریع هستند، مانند مسیرهای مستقیمی که مستقیماً به خانه شما منتهی می شوند. آینه های باگوا را می توان برای نرم کردن یا هدایت مجدد این انرژی قرار داد.

انحراف انرژی منفی

اگر قسمت‌هایی در خارج از خانه شما وجود دارد که به طور مداوم احساس سنگینی، راکد یا منفی می‌کنند، ممکن است از آینه باگوا برای کمک به تغییر جهت و پراکنده کردن انرژی استفاده کنید.

بیمارستان ها، قبرستان ها یا سایر تأثیرات منفی

اگر خانه شما در نزدیکی مکان هایی با تأثیرات منفی بالقوه مانند قبرستان ها یا بیمارستان ها قرار دارد، برخی از مردم معتقدند که استفاده از آینه باگوا می تواند به منحرف کردن خانه شما از انرژی منفی آنها کمک کند.

جذب چی مثبت

برخی توصیه می‌کنند از آینه‌های باگوآ برای جذب انرژی چی مثبت استفاده کنید، مانند آینه‌هایی که به ثروت، سلامتی یا شادی کمک می‌کنند.

آینه باگوا

آیا می توان از آینه باگوآ در داخل ساختمان و آپارتمان استفاده کرد؟

خیر، از آینه باگوآ در داخل ساختمان استفاده نکنید، مگر با نظر یک مشاور فنگ شویی. کاربرد اصلی این ابزار برای بیرون از ساختمان است. رایج ترین مکان برای آینه های باگوا در فضای باز و بیرون از خانه، درست بالای درب ورودی است.

اگر به دنبال روش های ساده فنگ شویی در داخل خانه هستید، پیشنهاد می کنم مقاله “قوانین فنگ شویی خانه” را مطالعه نمایید

انواع آینه باگوا

نحوه استفاده از انواع مختلف آینه باگوا

آینه باگوآ آینه ای با قاب هشت ضلعی است که در فنگ شویی به عنوان یک ابزار محافظ استفاده می شود که انرژی بد را منحرف می کند. این آینه دارای هشت علامت است که هر یک شامل سه خط است. هشت علامتی که در قاب آینه دیده می‌شوند که نشان‌دهنده یین و یانگ هستند.

به طور کلی، آینه های باگوا برای تثبیت انرژی وارد شده به داخل خانه یا محل کار استفاده می شوند. با این حال، هر نوع آینه باگوا عملکرد متفاوتی دارد و برای نیازهای جداگانه قابل استفاده است. در اینجا روش هایی برای استفاده از آینه باگوا با توجه به نوع آن آورده شده است.

سه نوع آینه باگوا وجود دارد. با درک انواع مختلف آینه ها، می توانید مطمئن شوید که آینه مناسب برای خانه یا محل کار خود را انتخاب کرده اید.

آینه باگوا

آینه های محدب باگوا

یک آینه باگوای محدب دارای سطح بازتابی است که به سمت بیرون منحنی می شود بنابراین تصاویر توسط این نوع آینه همیشه بزرگنمایی می شوند. آینه های محدب باگوا ابزار قدرتمندی هستند که برای دفع انرژی منفی و تقویت انرژی مثبت در یک منطقه استفاده می شود. آنها به ویژه برای انرژی های منفی بسیار مضر مانند بیمارستان ها و قبرستان ها موثر هستند. این نواحی عموماً دارای شدت بالاتری از انرژی منفی هستند که باید با درمان مناسب فنگ شویی آن را برطرف کنید.

بنابراین، می توانید از آینه های محدب باگوآ برای منحرف کردن این نوع انرژِی مضر استفاده کنید. اما از استفاده از این آینه‌ها در خانه‌ها خودداری کنید، زیرا می‌توانند بیش از آنکه فایده داشته باشند، ضرر داشته باشند.

با این حال، استفاده از این درمان فنگ شویی با نظارت یک استاد خوب فنگ شویی ضروری است. قرار دادن یا استفاده نامناسب از این آینه ها می تواند به جای منحرف کردن آن، انرژی منفی بیشتری را جذب کند. یک استاد خوب فنگ شویی با تخصص و دانش خود می تواند اطمینان حاصل کند که بهترین استفاده را از آینه محدب باگوا خود می کنید. در ضمن گاهی روش های موثرتری برای رفع مشکل شما وجود دارد که شما از آنها بی خبرید.

آینه باگوا

آینه های مقعر باگوا

آینه مقعر باگوا ابزاری قدرتمند برای خنثی کردن و جذب انرژی های منفی است. یک آینه باگوآ مقعر دارای سطحی بازتابنده است که به سمت داخل منحنی می شود. اگر جسم در نزدیکی آن باشد، بزرگنمایی می شود و اگر جسم دور باشد، معکوس به نظر می رسد

این آینه دارای طراحی منحصر به فرد با سطح منحنی است که به آن اجازه می دهد انرژی را به جای بازتابش، جذب کند. این طرح مقعر می تواند محیطی هماهنگ ایجاد کند و تعادل را در زندگی فرد ایجاد کند. علاوه بر این، این آینه با توانایی خود در جذب انرژی های منفی، می تواند به محافظت از خانه و خانواده شما در برابر انرژی های مضر کمک کند.

آینه های باگوآ با سطح تخت

یک آینه باگوای تخت یا صاف دارای سطح بازتابنده صاف است. آینه های تخت باگوا یکی از موثرترین درمان های فنگ شویی برای انحراف انرژی منفی و محافظت از خانه شما هستند. هنگام استفاده از فنگ شویی برای ایجاد یک محیط هماهنگ در خانه، آینه های تخت باگوآ بهترین انتخاب هستند. این نوع آینه باگوآ را همه کاره می دانند.

کلام آخر

آینه های باگوآ، ابزار قدرتمند فنگ شویی هستند. با این حال، باید مراقب تفاوت بین انواع آن باشید زیرا خطر استفاده نادرست از آن وجود دارد. استفاده نادرست از آن ممکن است به شما آسیب برساند. قبل از تصمیم گیری در مورد نوع مورد نیاز خود، وضعیت زندگی خود را ارزیابی کنید.

اگر برای بهبود فضا و زندگی خود به راهنمایی خاص و سفارشی تری نیاز دارید، می توانید در وب سایت بیشتر بیاموزید و یا یک جلسه مشاوره مجازی رزرو کنید. فنگ شویی بهتر، می تواند در مسیر زندگی به شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید