شما در حال مشاهده هستید درمانگر آشپزخانه در فنگ شویی

درمانگر آشپزخانه در فنگ شویی

ما در حال سفر به دنیای باستانی فنگ شویی هستیم و به دنبال چندین نکته اساسی در مورد چگونگی تبدیل آشپزخانه به فضایی هماهنگ هستیم که از سلامت و رفاه ما حمایت می کند.

اصلاحات فنگ شویی می تواند جلوی انرژی های منفی ناشی از طراحی های نامناسب آشپزخانه و قسمت های اشتباه را بگیرد. خوشبختانه، اصلاحات فنگ شویی می تواند تأثیر این مسائل را بر روی ثروت و حتی سلامتی کاهش دهد.

درمانگر آشپزخانه در فنگ شویی چیست؟

درمان های فنگ شویی می تواند انرژی منفی ناشی از چیدمان نامناسب آشپزخانه و مکان های مشکل ساز را به حداقل برساند. در دنیای واقعی، جابه‌جایی کل آشپزخانه یا بازسازی کامل آن غیرعملی است، اما کارهای ساده‌ای وجود دارد که می‌توانید انجام دهید که انرژی چی آشپزخانه فنگ شویی شما را بهبود می‌بخشد. قبل از هر چیز پیشنهاد می کنم مقاله کامل ” فنگ شویی آشپزخانه ” را مطالعه نموده و نکات مهم آن را اجرا نمایید.

پیشنهاد می کنیم مقاله مرتبط “فنگ شویی خانه” را نیز مطالعه نمایید.

مشکلات و راه حل های چیدمان آشپزخانه در فنگ شویی

چیدمان آشپزخانه یک مسئله رایج فنگ شویی است، زیرا قرار دادن کابینت و لوازم خانگی اغلب قبل از فروش خانه طراحی می شود. جابجایی وسایل و وسایل معمولاً به دلیل مشکلات لوله کشی ناخوشایند و هزینه بالایی دارد. در این مقاله چند راه حل فنگ شویی ارائه می دهیم که نیازی به بازسازی ندارد و ممکن است به کاهش مشکل کمک کند

آشپزخانه با سینک رو به اجاق گاز

بسیاری از آشپزخانه ها با فنگ شویی مشکل ساز در سینک آشپزخانه و قرار دادن اجاق گاز ساخته شده اند. هنگامی که سینک دقیقاً در مقابل یا در کنار اجاق گاز قرار دارد، می تواند انرژی منفی چی تولید کند. اینها عناصر متضاد آتش و آب را نشان می دهند. اگر نمی توانید وسایل را به گونه ای جابجا کنید که روبروی هم نباشند، راه حل فنگ شویی این است که یک گیاه گلدانی مانند یک گیاه کوچک یا گیاه یشم را بین دو عنصر متضاد آب و آتش قرار دهید.

آشپزخانه با سینک چسبیده به اجاق گاز

عنصر آتشی که بر اجاق گاز و اجاق حکمرانی می کند با عنصر آب سینک در تضاد است، زیرا آب آتش را کاهش می دهد و منجر به عدم تعادل انرژی می شود. اجاق گاز و سینک تنها زمانی مشکل ساز می شوند که خیلی نزدیک به هم باشند. اگر اجاق گاز و سینک در کنار هم قرار دارند، یک جداکننده ایمن بین این دو در نظر بگیرید. لازم نیست جداکننده بلند باشد، فقط به اندازه ای بلند باشد که به طور نمادین عناصر آتش و آب را از هم جدا کند. راه حل دیگر اینکه، پارچه های ظرفشویی و ملحفه های آشپزخانه را با رنگ های عناصر خاکی زرد ملایم و قهوه ای به قسمت سینک اضافه کنید.

فواید مثبت درمان های فنگ شویی در آشپزخانه

یک مزیت مثبت درمان های آشپزخانه فنگ شویی این است که می توانند کارایی و لذت آشپزخانه شما را نیز بهبود بخشند. درک چگونگی کار عناصر فنگ شویی با یکدیگر در یک چرخه برای به حداقل رساندن اثرات انرژی نامتعادل در آشپزخانه شما ارزشمند است.

برای هر مشکلی در فضای خانه یا آشپزخانه، راه حل های خلاقانه می توان ارائه داد، می توانید با خواندن مقاله “آموزش رایگان فنگ شویی” دیدگاه حل مساله پیدا کنید. در صورتی که به دنبال نتایج بیشتر هستید و می خواهید موانع دستیابی به اهدافتان را از میان بردارید، پیشنهاد می کنم یک جلسه مشاوره فنگ شویی تنظیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید