شما در حال مشاهده هستید فنگ شویی ماشین

فنگ شویی ماشین

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه ماشین خود را فنگ شویی کنید؟ اصول فنگ شویی را می توان برای هر چیزی، حتی ماشین و خودرو، به کار برد. در واقع، از آنجایی که بسیاری از مردم زمان زیادی را در وسایل نقلیه خود می گذرانند، فنگ شویی ماشین برای ایجاد انرژی مثبت، مفید است.

در این مقاله از فنگ شویی شایگان، ابتدا چگونگی ایجاد فنگ شویی در ماشین را توضیح می دهیم سپس به نکاتی درباره فنگ شویی فروش ماشین یا خرید آن می پردازیم

نکات مهم ایجاد فنگ شویی در ماشین

هدف فنگ شویی ایجاد انرژی خوب و بهبود جریان انرژی است. اصول فنگ شویی را می توان در هر فضایی که در آن زمان می گذرانید، اعمال کرد. بسیاری از ما عملاً در اتومبیل خود زندگی می کنیم و چند تغییر فنگ شویی می تواند حضور شما را در ماشین لذت بخش تر، ایمن تر و سالم تر کند. در اینجا چند نکته فنگ شویی وجود دارد که می توانید برای ماشین خود انجام دهید:

فنگ شویی ماشین

رفع انباشتگی

همانطور که برای فنگ شویی خانه قوانینی وجود دارد، برای ماشین نیز قوانینی هست. با اصل اساسی فنگ شویی یعنی رفع انباشتگی شروع کنید. انباشتگی انرژی راکد ایجاد می کند. بسیاری از مردم در فضای صندوق عقب با وسایلی مواجه می شوند که یا زباله است یا استفاده ای از آن ندارند. هر بار که وارد این ماشین می شوید سطح انرژی شما پایین می آید. بنابراین، چند کیسه بزرگ تهیه کنید و ماشین خود را تمیز کنید. با رفع انباشتگی فضای داخلی خودروتان، وسایل غیر ضروری را حذف کنید، وسایل ضروری را نظم بخشید و محیطی جذاب و آرام ایجاد کنید

بهم ریختگی را از بین ببرید

همانطور که به هم ریختگی می تواند جریان انرژی را در فضاهای زندگی شما مختل کند، یک ماشین به هم ریخته نیز می تواند باعث ایجاد حس استرس و تنش در حین رانندگی شود. کانال های انرژی را باز کنید و با تمیز کردن این موانع انرژی، محیطی آزاد ایجاد کنید. به یاد داشته باشید، آشفتگی وضعیت طبیعی ماشین شما نیست و از غفلت ناشی می شود.

“مهم ترین گام فنگ شویی در راه رسیدن به یک محیط هماهنگ در ماشین، نظم دهی و سازماندهی وسایل است.” این همچنین شامل پاک کردن داشبورد، کفی‌ها و تمیز کردن صندلی‌ها می‌شود.

فنگ شویی ماشین

شیشه ها را بشورید

پنجره ها بخش مهمی از فنگ شویی هستند، بنابراین تمیز و شفاف نگه داشتن شیشه (و آینه ها) نه تنها دید شما را در جاده افزایش می دهد، بلکه باعث می شود که نور خورشید و انرژی طبیعی بیشتری در حین رانندگی به شما برسد.

فنگ شویی ماشین

آن را تمیز کنید

یک شستشوی خوب برای تکمیل فرآیند تمیز کردن مورد نیاز است. زمانی را برای شستن منظم خودروی خود اختصاص دهید تا آن را به چیزی تبدیل کنید که داشتن و دیده شدن در آن برای شما جذاب باشد. پس از اتمام کار، ممکن است بخواهید با یک واکس، درخشندگی فوق العاده ای به ماشین خود بدهید.

بگذارید انرژی تازه وارد ماشین شما شود

هر هفته زمانی را به سوار شدن با شیشه‌های پایین اختصاص دهید تا انرژی هوای تازه (chi) وارد شود و در حالی که در آن هستید، مسیرهای خلوت و خوش‌منظره‌تری را انتخاب کنید که مناطق پر سر و صدا و کثیف ترافیک را دور می‌زند.

مشکلات را برطرف کنید

حفظ یک وسیله نقلیه تمیز و با عملکرد خوب برای ایجاد انرژی مثبت حیاتی است. تمیز کردن منظم داخلی و خارجی، همراه با تعمیر و نگهداری دقیق، از راکد شدن انرژی جلوگیری می کند. چراغ هشدار موتور روشن شده روی داشبورد را بررسی کنید.

اگر چراغ هشداری وجود دارد که از آن غفلت کرده‌اید یا صدای عجیبی وجود دارد که نادیده گرفته شده‌اید، باید با تعمیر وسیله نقلیه خود استرس را از خود دور کنید. داشتن خودرویی در شرایط سالم، شما را از استرس و نگرانی ناشی از مشکلات خودرو نجات می دهد.

هر چراغ پیامی که روی ماشین می آید را نباید نادیده گرفت. یک معاینه کامل انجام دهید تا مطمئن شوید که تلاش های فنگ شویی شما بیهوده هدر نمی رود. اکنون بهترین زمان برای بررسی و پر کردن مایعات خودرو مانند ضد یخ، بررسی رادیاتور، بررسی باتری و اضافه کردن مایع برف پاک کن، روغن فرمان و روغن بیشتر است.

اگر لاستیک ها کهنه شده، لاستیک‌های نو تهیه کنید. ترمزها جیر جیر می کنند؟ آنها را بررسی کنید و قبل از اینکه بیش از حد فرسوده شوند، تعویض کنید.

موسیقی بهتری انتخاب کنید

گوش دادن به موسیقی آرامش بخش و مثبت در حین رانندگی می تواند خلق و خوی شما را بهبود بخشد. به موسیقی با پیام‌های مثبت بچسبید و چیزی که واقعا از آن لذت می برید. آنچه را انتخاب کنید که با حال و هوای شما مطابقت دارد. به عنوان مثال، هنگامی که نیاز به استراحت دارید، یک موسیقی کلاسیک را انتخاب کنید، اما زمانی که می خواهید هوشیار باشید، موسیقی با صداهای انرژی بخش انتخاب کنید. تصمیم بگیرید که در سفر به چه احساساتی نیاز دارید، سپس موسیقی متناسب با آن احساسات را پخش کنید.

پخش رایحه های فوق العاده

با استفاده از خوشبو کننده ها، ماشین خود را با بوهای آرام‌بخش پر کنید. حتی خوشبو کننده های هوا با رایحه های آرام بخش و طبیعی به افزایش تجربه مثبت در ماشین کمک می کند. از استفاده از مواد شیمیایی مصنوعی و خشن خودداری کنید.

شما می توانید اسانس های مختلفی را برای حالات مختلف انتخاب کنید: به عنوان مثال نعناع و لیمو انرژی زا هستند و به شما کمک می کنند تمرکز را در حین رانندگی حفظ کنید. گفته می شود اسطوخودوس یا پرتقال تسکین دهنده و آرام بخش هستند.

آب بنوشید

با نگه داشتن یک بطری آب هنگام رانندگی، به عناصر متصل باشید و هیدراته بمانید. برای سلامتی و خلق و خوی شما مفید است. حتی ممکن است آب آشامیدنی به شما کمک کند تا به راحتی با ترافیک کنار بیایید و از خشم در جاده جلوگیری کند.

رانندگی ذن

فنگ شویی صرفاً فیزیکی نیست. این به وضعیت روانی شما نیز مرتبط است. اگر در رانندگی آرامش درونی و ذن ندارید، با تمرین تکنیک های تنفسی که ضربان قلب شما را کاهش می دهد، به آرامش برسید.

از طریق حضور در لحظه و تمرکز بر جاده است که می توانید ظرفیت ذهنی رانندگی آگاهانه را داشته باشید. پرورش یک ذهنیت آرام و متمرکز نه تنها ایمنی شما را افزایش می دهد، بلکه به انرژی مثبت در داخل خودرو نیز کمک می کند.

فنگ شویی فروش ماشین

فنگ شویی برای فروش ماشین

اگر قصد فروش ماشین خود را دارید اجرای نکات فنگ شویی گفته شده، می تواند به شما کمک کند. با ایجاد انرژی مثبت در خودرو آن را آماده فروش کنید.

حذف هرگونه شخصی سازی که ممکن است در طول سال ها به خودروی خود اضافه کرده باشید، بسیار مهم است. این نه تنها به معنای تمیز کردن خودرو است، بلکه به معنای خلاص شدن از شر هرگونه افزودنی مانند برچسب ها است تا خودرو تا حد امکان خنثی به نظر برسد.این کار لزوماً یک مسئله بهداشتی یا نظافتی نیست، بیشتر روانی است.

علاوه بر شستن ماشین، می توان کمی کار اضافی انجام داد.به عنوان مثال، براق کردن چرخ‌ها و پاک کردن فضای داخلی خودرو دو روش کم‌هزینه برای تأثیرگذاری بزرگ در عکس‌ها جهت فروش هستند. عکس‌های زیاد باکیفیت از زوایای مختلف بگیرید از جمله داخل و خارج خودرو. نورپردازی خوب داشته باشید و هرگونه نقص یا فرورفتگی را برجسته کنید.

انتخاب رنگ برای خرید ماشین

شما باید یک ماشین به رنگی بخرید که دوست دارید. به این فکر کنید که چگونه رنگ های مختلف با احساسات شما هماهنگ است و رنگ هایی را انتخاب کنید که حس درونی شما با آن هماهنگ است.

 رنگ ها انرژی های متمایزی در فنگ شویی دارند. مطمئن شوید که واقعاً رنگ را دوست دارید.می توانید از شماره کوآ خود برای تعیین بهترین رنگ خودرو برای خرید ماشین خود استفاده کنید.

اگر رنگ مورد علاقه شما یکی از رنگ های کوآ عددی شما نیست، نگران نباشید. همچنین می توانید از تئوری پنج عنصر استفاده کنید تا ببینید رنگ مورد علاقه شما نماد کدام بخش است و از آن برای بهبود بخشی از زندگی خود استفاده کنید.

کلام آخر

رعایت اصول فنگ شویی می تواند تجربه رانندگی شما را متحول کند. با هماهنگ کردن محیط، رنگ ها، اشیاء و طرز فکر خودروی خود، می توانید فضایی آرام و متعادل ایجاد کنید که رفت و آمدهای روزانه شما را به فرصت هایی برای آرامش و تجدید قوا تبدیل می کند. ماشین شما چیزی فراتر از یک وسیله حمل و نقل می شود به یک پناهگاه شخصی تبدیل می شود که در آن انرژی مثبت رشد می کند.

نکات و روش های بیشتری از فنگ شویی وجود دارد که می تواند به شما در بهبود زندگی کمک کند. می توانید مقالات و آموزش های موجود در این سایت را مطالعه نمایید و یا یک جلسه مشاوره مجازی یا حضوری رزرو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید