شما در حال مشاهده هستید فنگ شویی برای بارداری

فنگ شویی برای بارداری

اگر باروری بیشتر از آنچه که انتظار داشتید طول بکشد، اولین قدم شما باید مراجعه به پزشک باشد. با این حال، تلاش برای باردار شدن می تواند استرس زا باشد، و ممکن است رابطه جنسی را بیشتر کاری طاقت فرسا به نظر برساند تا لذت.

فنگ شویی، به شما کمک کند تا در مورد زندگی و خانه خود، به خصوص اتاق خواب خود، مثبت تر باشید. فنگ شویی برای بچه دارشدن، بر فعال کردن برخی از انرژی های مرتبط با تولد و باروری تمرکز دارد. با هنر باستانی فنگ شویی، خانه خود را به پناهگاهی آرام و زیبا تبدیل کنید تا از تلاش های شما برای پدر و مادر شدن حمایت کند.

فنگ شویی برای بچه دار شدن

آیا با استفاده از روش های فنگ شویی می توان باردار شد؟

فنگ شویی عمیقاً در فلسفه یین و یانگ ریشه دارد. اعتقاد بر این است که نحوه چیدمان عناصر در خانه بر روحیه و نحوه زندگی شما تأثیر می گذارد. هرگونه عدم تعادل در انرژی منجر به عدم باروری و هماهنگی می شود. اگرچه فنگ شویی فوراً زندگی شما را تغییر نمی دهد، اما به آرامی تغییراتی را ایجاد می کند که در نهایت به شما کمک می کند تا به جایی که می خواهید برسید، از جمله هدف شما برای باروری و شکوفایی.

فنگ شویی برای بارداری

نکات فنگ شویی برای بهبود بارداری

انسدادهای انرژی در هر گوشه ای از زندگی شما ظاهر می شود و اگر کنترل نشود، منجر به مشکلات سلامتی، اضطراب، ترس و نشخوار فکری می شود. فنگ شویی منجر به حذف این انسداد انرژی در خانه و هر جنبه از زندگی شما می شود.

در اینجا چند نکته فنگ شویی برای بچه دار شدن برای کسانی که می خواهند عناصر را به گونه ای ترتیب دهند که به آنها در بهبود باروری کمک کند، آورده شده است:

قوانین اساسی فنگ شویی را دنبال کنید

فنگ شویی می تواند جریان انرژی را در خانه شما بهبود بخشد تا انرژی را برای باروری متمرکز کند. هنگامی که مطمئن شدید هیچ مشکلی مرتبط با سلامتی باعث ناباروری شما نمی شود، باید خانه خود را ارزیابی کنید. از یک لیست استفاده کنید تا مطمئن شوید انرژی مسدود نشده است.

برای آشنایی و مطالعه این قوانین می توانید مقاله ” فنگ شویی خانه ” را مطالعه نمایید.

جریان چی را به حداکثر برسانید

در فنگ شویی، ناباروری را می توان تا حدی به انرژی(چی) مسدود شده یا راکد نسبت داد. به زبان ساده “چی” انرژی موجود در هر چیزی است. ما در این مقاله به جای آن از واژه “انرژی” استفاده می کنیم. هدف فنگ شویی ایجاد تعادل در انرژی یک مکان برای سلامتی افرادی است که در آنجا زندگی می کنند. وقتی همه چیز هماهنگ باشد، چی مانند یک رودخانه جریان دارد.

برای تقویت جریان چی موارد زیر را اعمال کنید:

 • مطمئن شوید که درها یا پنجره ها مسدود نیستند.
 • انرژی باید در خانه شما بدون برخورد با موانع مانند اشیاء یا مبلمان حرکت کند.
 • تمام موانعی که درب ورودی را مسدود می کنند را بردارید
 • مطمئن شوید که ورودی اصلی خانه شما به خوبی روشن است
 • رفع انباشتگی را جدی بگیرید
 • همه اتاق ها عاری از بهم ریختگی باشد
 • خانه تمیز باشد و برنامه منظم نظافت داشته باشید
 • هیچ ظرفی مجاز نیست در سینک انباشته شود
 • پنجره ها در داخل و خارج تمیز می شوند
 • وسایل خانگی را در شرایط خوب نگهداری کنید
 • همه لامپ ها کار می کنند و لامپ های سوخته تعویض شوند
 • همه تجهیزات کار می کنند
 • گیاهان سالم و مرتب از آنها مراقبت شود

فنگ شویی اتاق خواب

اتاق خواب شما یک فضای مهم در فنگ شویی است. هنگامی که در تلاش برای باردار شدن هستید، هدف شما ایجاد تعادل بین انرژی زنانه (به نام یین) و انرژی مردانه (به نام یانگ) است.

با زیباسازی اتاق خواب خود، با استفاده از طرح ها و رنگ های خنثی شروع کنید. گفته می‌شود ترکیب رنگ‌هایی مانند سفید، قهوه‌ای، صورتی یا طلایی باعث تقویت هماهنگی رابطه و میل جنسی می‌شود.

هنگامی که قصد بارداری دارید، تلویزیون، کتاب، تلفن و سایر وسایل الکترونیکی خود را از اتاق خواب خارج کنید. این کار به  ایجاد خواب و صمیمیت با کیفیت کمک می کند.

موارد دیگری نیز وجود دارند که می توانید در مقاله “فنگ شویی اتاق خواب” مطالعه نمایید.

رفع انباشتگی

در فنگ شویی، ایجاد فضا برای نوزاد جدید مهم است. یعنی خلاص شدن از شر انباشتگی و درهم ریختگی. اگر خانه شما پر از چیزهایی است که به آنها نیاز ندارید، این زمان خوبی است که به اهدا، دور ریختن یا انبار کردن وسایل خود فکر کنید.

فنگ شویی برای بارداری

از انار و میوه ها استفاده کنید

انار نماد باروری است. برای کمک به جذب انرژی می توانید از یک جفت عکس انار در اتاق خواب استفاده کنید. یک نقاشی از میوه انار که برش داده شده است تا دانه های قرمز فراوان را آشکار کند بسیار فرخنده است. همچنین اگر فصل انار است، می توانید یک کاسه انار رسیده را در اتاق خواب قرار دهید. حتما میوه را مرتب تعویض کنید تا تازه بماند.  

می توانید به جای انار از میوه های دیگر نیز استفاده کنید. عکس یا نقاشی یک باغ سیب یا پرتقال را بالای تخت خود آویزان کنید. از آنجایی که میوه نماد باروری است، باغ میوه فراوانی را به تصویر می کشد.

بخش کودکان خانه خود را تقویت کنید

طبق نقشه باگوا در فنگ شویی، غرب خانه به بخش کودکان مربوط است. این منطقه ای است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید. انرژی در این منطقه باید آزادانه در حال گردش باشد. هر گونه انباشتگی و بی نظمی را از بین ببرید و پاکسازی کامل انجام دهید تا برای دریافت زندگی جدید آماده شوید.

می توانید از برخی از نمادهایی که قبلاً در مورد آنها صحبت شد، در این بخش استفاده کنید. می توانید دیوار غربی خانه و اتاق خواب قاب کودکان را آویزان کنید و پس از به دنیا آمدن فرزندتان، عکس‌ها را با عکس‌های کودکتان جایگزین کنید.

فنگ شویی برای بارداری

استفاده از آثار هنری

یکی دیگر از راه‌های ساده برای جذب انرژی که حاملگی را تشویق می‌کند این است که اطراف خود را با عکس‌ها و آثار هنری نشاط‌آوری که نشان‌دهنده باروری و کودکان هستند، احاطه کنید. به طور سنتی، زوج های چینی که می خواهند باردار شوند، تصویری از کودکان در حال بازی در اتاق خواب خود قرار می دهند تا بارداری را تشویق کنند.

تعادل لازمه فنگ شویی

در حالی که ممکن است وسوسه شوید از همه پیشنهادات ذکر شده استفاده کنید، به یاد داشته باشید که تعادل کلید کاربرد مناسب فنگ شویی است. هنگام کار با فنگ شویی برای باروری باید در مورد دستیابی به این تعادل بسیار با دقت باشید. بیشتر از همه روی پاکسازی و رفع انباشتگی تمرکز کنید و دستورات فنگ شویی را وسواس گونه انجام ندهید. برای نتایج بیشتر از فنگ شویی یک جلسه مشاوره با یک متخصص، می تواند به شما کمک کند.

کلام آخر

به دنیا آوردن یک کودک لحظه ای است که بسیاری از زنان منتظر آن هستند. سفر بارداری، آماده شدن برای نوزاد جدید و تغییرات سبک زندگی، همه بخشی از این انتظار هستند!

امیدوارم مطالب این مقاله برایتان مفید باشد و با به کارگیری این موارد به نتایج دلخواه خود برسید. در صورت تمایل به مشاوره می توانید صفحه “مشاوره فنگ شویی” را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید