شما در حال مشاهده هستید فنگ شویی کیف پول چیست و چگونه می تواند ثروت شما را افزایش دهد؟

فنگ شویی کیف پول چیست و چگونه می تواند ثروت شما را افزایش دهد؟

به یاد داشته باشید که وضعیت کیف پول­تان بازتابی از نگرش شما نسبت به پول است . ضرب المثلی وجود دارد که می گوید: “محتویات کیف پول نشان می دهد که صاحب آن چگونه پول خرج می کند.”

در واقع، یک کیف پول بسیار شبیه یک “خزانه کوچک” است که با خود حمل می کنیم و تمام هزینه های روزانه ما را تامین می کند. مدیریت مؤثر آن بسیار مهم است.

بنابراین، چگونه می توانیم اطمینان حاصل کنیم که پولی که به سختی به دست آورده ایم به راحتی از بین نمی رود؟ و چگونه می توانیم کیف پولی داشته باشیم که جذب ثروت کند؟

اهمیت کیف پول در فنگ شویی

نحوه رفتار شما با پولتان در جذب ثروت تاثیر دارد. کیف پول‌ها چیزی بیش از مکانی برای نگهداری پول نقد و کارت‌های شما هستند. کیف پول در فنگ شویی، نماد ثروت هست و بسته به نحوه استفاده می تواند پول را جذب یا دفع کنند. وضعیت کیف پول شما، رنگ و نحوه استفاده از آن به توانگری و توانایی های جذب ثروت شما کمک می کند.

در اینجا چند نکته برای  فنگ شویی کیف پول آورده شده است.

فنگ شویی کیف پول

1. به کیف پول خود احترام بگذارید

از کیف پول خود به خوبی نگهداری کنید. آن را روی زمین نگذارید یا آن را در جایی که احساس راحتی می کنید، مانند میز ناهارخوری پرتاب نکنید. در عوض، مکان خاصی را در خانه خود برای آن اختصاص دهید، و هر زمان که به خانه برگشتید، آن را در آنجا قرار دهید تا احساس ارزشمندی کند. احترام گذاشتن به کیف پول نمادی از شکرگزاری است که خود باعث جذب ثروت خواهد شد.

2. سلامت کیف پول خود را بررسی کنید

سالم بودن کیف پول بسیار مهم است. به کیف پول خود خوب نگاه کنید. اگر اخرین روزهای عمر خود را سپری می کند و فرسوده و از هم پاشیده و پاره شده، وقت آن است که یک کیف پول نو داشته باشید! اگر اوضاع کیف پولتان خوب است، از آن خوب مراقبت کنید و زمانی که شروع به خراب شدن کرد، حتما آن را تعویض کنید.

پیشنهاد می کنیم مقاله مرتبط “فنگ شویی خانه” را نیز مطالعه نمایید.

فنگ شویی کیف پول

3. کیف پول را رفع انباشتگی کنید

کیف پول برخی افراد باد­کرده و در حال انفجار است، اما وقتی آنها را باز می کنند، پر از قبض ها، رسیدها، کارت ها و کاغذهای اضافه است که می توانند بیرون بریزند. حتماً کیف پول خود را مرتباً رفع انباشتگی کنید . حداقل هر 30 روز در صورت لزوم، رسیدها یا کارت های قدیمی را پاکسازی کنید و کیف پول خود را مرتب کنید. فنگ شویی تماماً در مورد رفع انباشتگی زندگی شما است تا انرژی های مثبت و خلاقانه ایجاد کند. یک کیف پر از انباشتگی از نظر فنگ شویی، این پیام را به کائنات می رساند که خواهان جذب ثروت نیستید. همچنین باعث می شود در مدیریت امور مالی یا منابع خود ناتوان به نظر برسید.

فنگ شویی کیف پول

4. نظم دهی به اسکناس ها

مراقب وجه نقد خود باشید. اسکناس ها را مچاله نکنید. مچاله شدن، تا­کردن یا قراردادن نامرتب پول نمادی از بی توجهی شما به امور مالی است. اسکناس ها را صاف نگه دارید و به ترتیب ارزش گروه بندی کنید طوری که وقتی کیف را باز می کنید ابتدا اسکناس صد هزار تومانی را ببینید.

5. کیف پول مناسب را انتخاب کنید

هنگام انتخاب کیف پول، مهم است که این موارد را در نظر بگیرید:

جنس : جنسی انتخاب کنید که دوام و کیفیت مناسبی داشته باشد مانند چرم.

رنگ : رنگ های مختلف نشان دهنده عناصر و انرژی های مختلف در فنگ شویی است. به عنوان مثال، سبز نماد رشد و تجدید است، که برای کسانی که به دنبال افزایش درآمد خود هستند مفید است.

اندازه و طراحی : در حالت ایده‌آل، کیف پول باید به اندازه‌ای بزرگ باشد که پول شما را بدون تا کردن نگه دارد، زیرا این نوعی احترام به انرژی ثروت محسوب می‌شود. در فنگ شویی بهترین شکل برای کیف پول، کیف مستطیل است.

پیشنهاد می کنیم مقاله “فنگ شویی آشپزخانه” را نیز مطالعه نمایید.

رنگ کیف پول فنگ شویی

6. رنگ کیف پول در فنگ شویی

رنگ کیف پول شما نقش بسزایی در جذب ثروت دارد . برخی از نکات مهم عبارتند از:

کیف پول زرد (طلایی) : رنگ زرد به راحتی ثروت را جذب می کند، اما اگر طلایی باشد، موثرتر است. زرد همچنین یک انتخاب عالی برای رنگ کیف پول است زیرا به طور مستقیم با پس انداز نیز مرتبط است. اگر به دنبال افزایش ثروت خود هستید، رنگ زرد پاستلی بهترین است.

کیف پول مشکی : مشکی رنگ بسیار محبوبی برای کیف پول است و خوشبختانه این رنگ نماد رفاه و ثروت است. اگر به دنبال پیشرفت شغلی یا افزایش ثروت خود در ارتباط با تجارت هستید، یک کیف پول مشکی رنگ ایده آل برای شماست.

کیف پول سبز: سبز رنگ رشد و انرژی جدید است. اگر فرصت های درآمدی بیشتری می خواهید، مانند یک شغل جدید یا یک ایده تجاری جدید، یک کیف پول سبز بگیرید. کیف پول سبز فرصت های درآمدی را ارتقا می دهد. بنابراین کیف پول سبز به کارآفرینانی که به دنبال ایده و فرصت های جدید هستند توصیه می شود.

کیف پول قهوه ای :همانطور که قهوه ای نمایانگر زمین است، رنگی است که صرفه جویی را ترویج و تشویق می کند. اگر به دنبال این هستید که بیشتر پس انداز کنید یا یک روش پس انداز جدید را شروع کنید، قهوه ای یک رنگ کیف پول ایده آل است.

7. استفاده از کریستال ها

اگر فضای کافی در کیف پول خود دارید، حمل یک تکه کریستال مانند سیترین با خود برای جذب ثروت و فراوانی مفید است. کریستال های دیگر که برای جذب ثروت توصیه می شوند عبارتند از آمتیست، یشم، زمرد، پریدوت و آونتورین.

سوالهای متداول:

آیا می توانم از کیف پول دست دوم در فنگ شویی استفاده کنم؟

توصیه می شود از یک کیف پول جدید استفاده کنید، زیرا کیف پول های دست دوم انرژی صاحب قبلی را حمل می کنند که ممکن است پر رونق نباشد.

هر چند وقت یکبار باید کیف پولم را تعویض کنم؟

به عنوان یک قاعده کلی، هر سه سال کیف پول خود را جایگزین کنید تا انرژی های جدید را جذب کنید. با این حال، اگر کیف پول شما آسیب دیده، شکسته است یا به شما احساس فرسودگی می دهد، بهتر است فورا آن را تعویض کنید. یک کیف پول مرتب، تمیز و منظم نماد فنگ شویی خوب است.

چگونه با استفاده از اصول فنگ شویی کیف پول خود را تمیز کنم؟

پاکسازی کیف پول را می توان با خالی کردن کیف پول و رفع انباشتگی انجام داد. این می تواند به حذف هر گونه انرژی منفی کمک کند. از کیف پول های خالی اجتناب کنید، هرگز کیف پول خود را کاملا خالی نگه ندارید زیرا نشان دهنده رکود مالی است. همیشه مقداری پول نقد، صرف نظر از مبلغ، در اختیار داشته باشید و همیشه به طور مداوم از کیف پول خود استفاده کنید.

کلام آخر

این نکات فقط بخشی از چیزی را که فنگ شویی می تواند ارائه دهد نشان می دهد. اگر می خواهید انرژی فضای خود را تقویت کنید و ثروت بیشتری جذب کنید، بسیاری از روش های فنگ شویی دیگر وجود دارد که می توانید در خانه یا محل کار خود انجام دهید. برای رزرو حضوری یا مشاوره مجازی فنگ شویی با من می توانید با شماره 09352249009 تماس بگیرید.

نکات ذکر شده در واقع بسیار ساده و قابل انجام هستند. اگر در مورد فنگ شویی جدی هستید، مشاوره گرفتن از یک استاد فنگ شویی می تواند گزینه خوبی برای دادن اطلاعات مفیدتر به شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید