شما در حال مشاهده هستید فنگ شویی ورود به خانه جدید

فنگ شویی ورود به خانه جدید

زمانی که ما در حال نقل مکان به خانه جدید هستیم، فنگ شویی می تواند کمک بزرگی باشد برای ایجاد محیطی آرام، حمایتگر و دلپذیر. اگر در حال جابه‌جایی خانه هستید و علاقه‌مند به شروع رشد و شکوفایی در مکان جدید خود هستید، اجرای قوانین فنگ شویی برای شما مفید خواهد بود.

در این مقاله از فنگ شویی شایگان چند نکته در هنگام نقل مکان به خانه جدید آورده شده است:

مهم ترین نکات فنگ شویی خانه جدید

هدف فنگ شویی، درک جریان انرژی، چگونگی جذب انرژی مثبت و چگونگی تقویت ارتعاش آن در خانه است. با پایبندی به اصول فنگ شویی، می توان محیطی پذیرا در خانه جدید ایجاد کرد که احساس آرامش را تقویت کند. استفاده از تکنیک های فنگ شویی برای ایجاد انرژی سالم در خانه جدید می تواند به افزایش خلاقیت و بهبود رفاه شما، تقویت روابط و افزایش ثروت و موفقیت کمک کند.

فنگ شویی ورود به خانه جدید

1. رفع انباشتگی

بخشی از فنگ شویی این است که انرژی قدیمی یا بد را پشت سر بگذارید تا بتوانید کارها را از نو و تازه شروع کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای شروع، رفع انباشتگی فضای خود از شلوغی‌ها و آوردن تنها چیزهای ضروری است. قبل از جابجایی، باید در حین جمع کردن وسایل از شر انباشتگی خلاص شوید.

اگر کمد لباس‌هایتان پر از لباس‌های کهنه و رنگ و رو رفته است یا قفسه‌هایتان مملو از وسایلی است که دیگر به آن‌ها نیاز ندارید. این بدان معنی است که شما به چیزهایی که بیهوده هستند چسبیده اید و فضایی برای فرصت های جدید در زندگی ایجاد نمی کنید.

اگر خانه‌تان را رفع انباشتگی کنید، حجم وسایل کم می‌شود. بسته بندی ها و جابجایی ها هزینه کمتری خواهند داشت. اما حتی اگر قبل از اسباب کشی رفع انباشتگی نکردید، بهتر است فوراً این کار را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که خانه شما هیچ چیز شکسته، زنگ زده یا خراب نداشته باشد.

هنگامی که وارد خانه جدید خود شدید، مطمئن شوید که برای همه چیز فضایی ایجاد کرده اید. این کار به جلوگیری از بهم ریختگی کمک می کند.

فنگ شویی ورود به خانه جدید

2. پاکسازی فضا

خانه‌ها، درست مانند انسان‌ها، خاطراتی دارند، برخی خوب و برخی بد، بنابراین بهتر است سفر خود را از پاکسازی فضا شروع کنید. وقتی به یک آپارتمان یا خانه جدید نقل مکان می کنید، ممکن است انرژی ساکنان گذشته را داشته باشد. این انرژی ممکن است راکد یا منفی باشد و راه حل پاکسازی فضا است. این کار را می‌توان قبل از نقل مکان انجام داد. بهتر است این کار را در اسرع وقت انجام دهید.

 این فرآیند راهی برای برکت دادن به فضا است، بنابراین مطمئن شوید که این کار را با این نیت انجام دهید. با باز کردن تمام پنجره ها و درها شروع کنید. پس از تازه شدن هوا در کل خانه، از اسانس پرتقال و روشن کردن یک شمع برای پاکسازی فضا استفاده کنید. می توانید هر رایحه ای که برایتان خوشایند است، انتخاب کنید.

3. بررسی وسایل برقی و شیرها

تمام شیرها و یا وسایل برقی را برای مدتی کوتاه باز کنید، این راهی مطمئن است برای دانستن اینکه آیا همه چیز در خانه شما درست کار می کند یا خیر. هر وسیله ای که نیاز به تعمیر دارد قبل از جابجایی به آن رسیدگی شود.

فنگ شویی خانه جدید

4. چیدمان مبلمان و تخت خواب

مبلمان جدید خود را در موقعیت فرماندهی قرار دهید. در فنگ شویی مفهوم موقعیت فرمان این است که تخت، میز و مبلمان خود را به گونه ای قرار دهید که وسیع ترین دید را از درب ورودی داشته باشد.  این به طور معمول به این معنی است که وقتی تخت خود را به صورت مورب، در طرف مقابل اتاق و رو به در قرار می دهید. این موقعیت به شما احساس امنیت می دهد و این امکان را می دهد که بر خانه و زندگی خود مسلط باشید و خانه ای بدون استرس و آرامش بخش ایجاد کنید.

5. افزودن گیاهان برای جذب انرژی مثبت

اگر به باغبانی علاقه ندارید، ممکن است یکی از جذاب ترین سرگرمی های زندگی خود را از دست بدهید. باغبانی می تواند خلق و خوی شما را بهتر کند، به شما کمک کند زندگی را از منظری متفاوت درک کنید. وقتی گیاهان داخلی را به داخل خانه خود اضافه کنید، انرژی مثبت جذب خواهید کرد. علاوه بر این، برخی از گیاهان داخلی می توانند به شما در بهبود کیفیت هوای داخل خانه کمک کنند. گیاهانی که فنگ شویی برای تصفیه هوای داخل خانه توصیه می کند عبارتند از: بامبو خوش شانس، پوتوس، آگلونما، گیاه پول چینی و گیاه یشم.

فنگ شویی ورود به خانه جدید

6. ورودی خلوت و روشن

اطمینان حاصل کنید که ورودی خانه شما بدون شلوغی است. درب اصلی، خوش شانسی و انرژی مثبت را به داخل خانه دعوت می کند. نگه داشتن هر نوع شلوغی جلوی در ورودی می تواند مانع فراوانی شما شود. نزدیک یا روبروی ورودی خانه شما نباید حیاط زباله یا سطل زباله وجود داشته باشد. جلوی درب اصلی نباید هیچ مانعی وجود داشته باشد. اگر می‌خواهید از گیاهان نگهداری کنید، آن‌ها را در کناره‌ها نگه دارید تا شلوغی سر راه نباشد.

7. قرار دادن صحیح آینه ها

آینه ها نقش مهمی در تقویت انرژی خانه شما دارند. آنها می توانند با دو برابر کردن اندازه اتاق شما فضاهای بزرگتر را ایجاد کنند. آنها به بازتاب نور طبیعی کمک می کنند. آینه ها را خلاف جهت نور طبیعی قرار دهید. پس از تغییر خانه، باید روی خرید آینه هایی با اندازه مناسب برای اتاق های خود سرمایه گذاری کنید تا فضا را ارتقا دهید. البته در استفاده از آن زیاده روی نکنید و مراقب آنچه بازتاب می شود باشید.

8. افزودن یک آکواریوم یا آبنما

اگر علاقه و فضای کافی دارید یک منبع جریان آب در خانه نگه دارید. این می تواند یک آکواریوم یا یک آبنما باشد. جریان مداوم آب انرژی مثبت را تضمین می کند. اگر علاقه مند به نگهداری ماهی هستید، مراقب گونه ماهی هایی باشید که به خانه خود می آورید.

فنگ شویی ورود به منزل جدید

9. شخصی سازی خانه جدید

هنگامی که وسایل را در خانه جدید خود قرار دادید، وقت آن است که طرح شخصی خود را اضافه کنید تا فضا شبیه خانه شما شود و همچنین شما را به عنوان ساکن جدید خود بشناسد. لوازم جانبی و وسایل تزئینی باید شخصیت شما را منعکس کند، اما باید با آموزه های فنگ شویی نیز سازگار باشند. یعنی شما در رسیدن به حس تعادل و هماهنگی کمک کنند و انرژی های خوبی از خود ساطع کنند.

با انتخاب یک وسیله شخصی در هر اتاق که برای شما معنای خاصی دارد، شروع کنید. برخی از نمونه‌ها عبارتند از: عکس‌های خانوادگی در لحظات شاد،  یا یک گیاه مورد علاقه. توجه ویژه ای به ورودی، آشپزخانه، اتاق کار و اتاق خواب داشته باشید و در هر یک از این مکان ها این وسایل را قرار دهید.

با این حال زیاده روی نکنید. وقتی فضا آزاد و خلوت باشد، به کائنات می گویید که به روی فراوانی و ثروت باز هستید.

10. شروع یک زندگی جدید

شاید مهمترین چیز در هنگام نقل مکان به یک خانه جدید، استقبال از فرصتی باشد که این لحظه ارائه می دهد. اکنون می توانید خود را دوباره بسازید و از نو شروع کنید. وقتی از یک خانه قدیمی به خانه جدید نقل مکان می کنید، احساس می کنید که در حال شروع یک زندگی جدید هستید. این به شما اجازه می دهد تا همراه با انباشتگی ها و آشغال هایی که از خانه قدیمی خود پاکسازی می کنید، عادات قدیمی و خاطرات بد را نیز پشت سر بگذارید. استفاده از نکات فنگ شویی هنگام نقل مکان به خانه جدید می تواند به شما کمک کند شروعی تازه داشته باشید و هماهنگی و انرژی های مثبت را به خانه جدید و زندگی جدید خود دعوت کنید.

فنگ شویی خانه جدید

11. همه را به یک غذای خانگی خوشمزه مهمان کنید!

در نهایت، فراموش نکنید که این حرکت بزرگ را با خوردن یک غذای خانگی در کنار خانواده به پایان برسانید. خوردن غذا در کنار هم در یک میز نمادی از تقسیم برابر ثروت است، اما مهمتر از آن، همچنین نشانه ای است که همه از حضور در خانه جدید شما خوشحال هستند! و چه چیزی با ارزش تر از رابطه و صمیمیت در کنار عزیزانتان.

کلام آخر

خانه ی جدید مبارک! با به کارگیری این نکات فنگ شویی، جریان انرژی را در زندگی خود بهبود می بخشید تا یک خانه امن و حمایتگر ایجاد کنید. در صورت کسب نتایج بیشتر می توانید یک جلسه مشاوره فنگ شویی رزرو کنید

دیدگاهتان را بنویسید