شما در حال مشاهده هستید فنگ شویی ازدواج و جذب عشق

فنگ شویی ازدواج و جذب عشق

آیا مجرد هستید و به دنبال شخص خاصی در زندگیتان هستید؟ یا می خواهید بدانید چطور انرژی زندگی عاشقانه خود را تقویت کنید؟ بیایید خانه تان و خودتان را کمی فنگ شویی کنیم. در این مقاله مطمئن باشید نکاتی خواهید خواند که زندگی شما را دگرگون می کند.

راه های زیادی وجود دارد که فنگ شویی می تواند به شما قدرت دهد تا انرژی عشق زندگی تان را فعال کنید. ابتدا ذهن خود را برای جذب عشق آماده کنید و سپس با ایجاد برخی تغییرات ساده در خانه و اتاق خواب خود فضایی عاشقانه خلق کنید. در ادامه همراه با فنگ شویی شایگان باشید با مراحل هشتگانه  تغییر و تحول انرژی عاشقانه در زندگی.

فنگ شویی ازدواج و جذب عشق

1. رفع انباشتگی مادی و غیر مادی

به نظر ساده است ولی عمل کردن به آن ایمانی فعال می خواهد و ثمراتش بسیار است. اهمیت رفع انباشتگی در فنگ شویی بسیار زیاد است طوری که مفهوم آنها با هم گره خورده.  خود را از شر آنچه نمی خواهید خلاص کنید تا برای آنچه می خواهید جا باز کنید. رفع انباشتگی مادی به این معنا که اگر در خانه یا محل کار وسایلی دارید که دیگر از آنها استفاده نمی کنید ، آنها را رها کنید

رفع انباشتگی غیر مادی به این معنا که همه احساسات، افکار و روابط غیر لازم را از زندگیتان دور بریزید و ایمان داشته باشید که بهترین ها را به دست خواهید آورد. اگر در زندگی خواهان موهبت های بیکران هستید به اطرافتان نگاه کنید و ببینید چه چیزهایی را می توانید رها کنید. اگر به دنبال جذب عشق، ازدواج، روابط بهتر و حتی ثروت هستید، رفع انباشتگی کلیدی است که می تواند در را باز کند. پاکسازی فضا در فنگ شویی خانه نیز کمک زیادی به رفع انباشتگی مادی و غیر مادی می کند.

2. تقویت انرژی عاشقانه

بعد از رها کردن، از آنچه گذاشتید برود واقعا دل بکنید و تمام توان خود را صرف خواسته قلبیتان کنید، در درون و بیرون فضایی عاشقانه بیافرینید و به احساستان ظاهری شکوهمند ببخشید. برای ایجاد فضای عاشقانه در بیرون، دستورات فنگ شویی را اجرا کنید. برای ایجاد این فضا در درونتان از ایمان فعال استفاده کنید. ایمان فعال یعنی اینکه طوری رفتار کنید که نشان دهید در انتظار رخداد دلخواهتان هستید و پیشاپیش خودتان را برای آن آماده کرده اید. اگر به دنبال عشق ، ازدواج و روابط عاطفی عالی هستید چنان دست به کار شوید، که گویی رخ داده و انتظار آن را داشته اید.

انتظارتان را عوض کنید تا اوضاع و شرایط تان نیز عوض شود. اگر در ذهن خود در انتظار اوضاع بدتری باشید، ادامه مطلب را نخوانید. بهتر است آن را تبدیل به انتظار رخداد مثبت کنید. انسان با اندیشه ها و افکارش، اوضاع و شرایط را تغییر می دهد و همه اراده تغییر و تحول در درون خود اوست. فنگ شویی حکم کاشتن این افکار را در ظاهر امور دارد، باشد که پربرکت درو کنید.  در ادامه اشاره می کنیم به  برخی دستورات فنگ شویی برای ارتقا و بهبود روابط عاطفی.

فنگ شویی ازدواج و جذب عشق

3. ایجاد فضایی پذیرا برای شریک خود

آیا در زندگی شما فضایی برای عشق وجود دارد؟ بیایید تخت را بررسی کنیم کنیم آیا دو طرف تخت آزاد است؟ آیا فضایی برای حرکت از کنار تخت وجود دارد یا اینکه وسایل بزرگ یا به هم ریختگی راه را مسدود کرده است؟ فضای مسدود می تواند به معنای انرژی مسدود شده باشد.

در نهایت، آیا تعداد زیادی بالش ، شمع و کوسن روی تخت وجود دارد. آیا قبل از اینکه حتی بتوانید به رختخواب بروید، لازم است چند بالش را بردارید؟ این می تواند نمادی باشد که تخت شما خیلی شلوغ است و جایی برای هیچ چیز یا هیچ کس دیگری وجود ندارد.

در اتاق خواب از نورهای کم نور، موسیقی ملایم یا رنگ هایی استفاده کنید که آرامش را القا می کند . یک اتاق خواب منظم با انرژی های آرام بیشتر می تواند به شما و شریک زندگیتان کمک کند تا آرامش داشته باشید و درهایی برای ارتباط صمیمانه باز می کند.

اتاق خواب در فنگ شویی بسیار مهم است، می توانید در مقاله “فنگ شویی اتاق خواب” نکات مهم و کاربردی که در جذب و تقویت عشق موثر است را مطالعه کنید.

4. هر چیز به صورت جفت

یک قانون ساده عشق فنگ شویی این است که اشیا را به صورت جفت نمایش دهید. بسیاری از افراد مجرد فقط یک میز کنار خواب دارند، آنها یک چراغ مطالعه در یک طرف تخت دارند و از طرف دیگر تخت برای نگهداری بالش های اضافی استفاده می شود.

نکته کلیدی این است که اتاق خود را طوری تنظیم کنید که گویی از پیش در یک رابطه هستید. از دو میز کنار تخت استفاده کنید. به شریک آینده خود احترام بگذارید و به او در رابطه “جدید” خود جایگاهی برابر بدهید. اگر می خواهید شریک زندگی خود را جذب کنید، باید برای آنها در محل زندگی خود فضا ایجاد کنید

همچنین به تصاویر و آثار هنری خانه خود توجه داشته باشید. از خود بپرسید انرژی و حس عاشقانه ای دارد؟ آیا عکس از افراد مجرد و تکی است؟ آثار هنری وجود دارد که نشان دهنده فقدان و از دست دادن باشد؟ شاید شما تعداد زیادی عکس از خودتان داشته باشید. آثار هنری را انتخاب کنید که ارتباط و مشارکت بیشتری را به همراه داشته باشد و انرژی نشاط‌آوری داشته باشد. از این طریق پیامی روشن به کائنات ارسال خواهید کرد.

5. پیدا کردن گوشه عشق خانه

باگوا یک ابزار باستانی است که توسط استادان فنگ شویی برای خواندن انرژی چی یک خانه یا اتاق خواب استفاده می‌شود. به بیان ساده تر: باگوا نقشه ای است که یک فضا را شبکه بندی می کند و مناطق خاصی از خانه شما را به مناطقی از زندگی شما متصل می کند.

منطقه ای از خانه شما وجود دارد که به مشارکت، ازدواج و عشق اختصاص داده شده است. بنابراین، می توانید با ایجاد تغییراتی در خانه یا اتاق خواب خود، آن حوزه خاص از زندگی خود را بهبود بخشید. گوشه عشق خانه و هر اتاقی در بخش جنوب غربی آن قرار دارد.

فنگ شویی عشق در اتاق خواب

6. فعال کردن عشق در اتاق خواب

گوشه عشق در اتاق خواب شما چگونه به نظر می رسد؟ آیا صندلی تک نفره وجود دارد؟ آیا به هم ریخته و شلوغ است؟ آیا روی دیوارهای گوشه عشق شما اثر هنری وجود دارد؟ آنچه در گوشه عشق خود دارید می تواند چیزهای زیادی به شما بگوید. توجه داشته باشید و به آنچه کائنات برای گفتن دارد گوش دهید. در صورت به هم ریختگی با تمیز کردن آن شروع کنید، سپس می‌توانید با افزودن برخی موارد خاص ، آن را فعال کنید.

7. استفاده از نمادهای عشق

تزئین خانه شما با وسایل و نمادهایی که نشان دهنده عشق هستند، راهی عالی برای ایجاد فضایی از گرما و محبت است. از نمادهای عشق برای ابراز عشق در خانه استفاده شود. چه آنها را در بخش عشق خانه خود قرار دهید، چه در گوشه عشق اتاق خواب، این وسایل می توانند حس خاصی از رمانتیک را به هر فضایی وارد کنند. در ادامه چند نماد را توضیح می دهیم.

فنگ شویی ازدواج و جذب عشق

پاکت قرمز رنگ

برای جذب یا بهبود روابط عاطفی و تقویت بخش عشق زندگیتان ، جملات تاکیدی مثبت بنویسید و در پاکت های قرمز رنگ بگذارید. این پاکت ها را در قسمت روابط یعنی جنوب غربی اتاق خواب یا خانه قرار دهید. رنگ قرمز نماد خوش شانسی و قدرت است و شکل مستطیلی، نماد محافظت است.

فنگ شویی ازدواج و جذب عشق

تصاویر عاشقانه

مجردها می توانند از تصویر زوجی که دست در دست هم دارند استفاده کنند. زوج های متاهل می توانند عکس های عاشقانه خود را در اتاق خواب قرار دهند، نگاه کردن به عکس‌های همسر یک استراتژی آسان است برای تثبیت ازدواج‌ها و تقویت انرژی عشق در زندگی.

فنگ شویی ازدواج و جذب عشق

عکس های شاد دو نفری

اگر متاهل یا در یک رابطه هستید، می توانید عکس های شادی از خود و شریک زندگی تان در خانه قرار دهید. این شامل آشپزخانه، راهروها یا هر منطقه پر رفت و آمد می شود. یادآوری اوقات خوشی با هم، انرژی مثبت درونی ایجاد می‌کند که صمیمیت بین شما و شریک زندگی‌تان را تقویت می‌کند. حتی می توانید عکس دو نفره شاد خود را در قسمت مخاطبین تلفن همراه خود استفاده کنید.

فنگ شویی ازدواج و جذب عشق

قلب، نماد عشق

یکی از نمادهای گسترده و جهانی قلب است. قلب نمادی بی انتها برای فداکاری و عشق است. هنگامی که به درستی استفاده شود، می تواند محبت مثبت را جذب کند. استفاده از آن اسان است. ساده ترین روش استفاده از قلب های کاغذی است. می توان از تابلو، تصویر و هر دکوری قلبی نیز استفاده کرد.

فنگ شویی ازدواج و جذب عشق

شمع ها

شمع ها می توانند محیطی گرم و صمیمی ایجاد کنند که ارتباط را تقویت می کند. گوشه عشق اتاق خواب را روشن نگه دارید. از شمع برای القای عشق استفاده کنید. شمع ها این توانایی را دارند که حسی را به محیط اضافه کنند. شمع ها درمان فنگ شویی عشق هستند.رنگ صورتی و قرمز رنگ های عالی برای شمع در این بخش می باشد. دو شمع در جنوب غربی اتاق خواب روشن کنید.

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله “شمع در فنگ شویی” را نیز مطالعه نمایید.

اردک های ماندارین

نماد شادی مضاعف یک نماد چینی فرخنده است که برای قرن ها برای نشان دادن شادی و خوشبختی ازدواج استفاده می شود. این نماد را می توان بر روی هدایای عروسی، تزئینات و حتی به عنوان بخشی از مراسم عروسی در سراسر جهان یافت و آن را به نوعی از عشق و فداکاری بی انتها تبدیل می کند.

شادی مضاعف

اردک های ماندارین نمادهای کلاسیک عشق و وفاداری هستند و آنها را به انتخابی عالی برای نمایش در خانه تبدیل می کند. چه در کنار هم قرار بگیرند و چه روبروی یکدیگر، فضایی عاشقانه ایجاد می کنند که همه از آن لذت می برند.

گره بی نهایت

گره عرفانی یا گره بی پایان نمادی قدرتمند از عشق ابدی، امید و شانس است و آن را به انتخابی محبوب برای زوج‌هایی تبدیل می‌کند که می‌خواهند تعهد خود را به یکدیگر نشان دهند.

هر حس خوشایند عاشقانه

شما می توانید نمادهای عشق مانند مرغ عشق، تصاویر زوج های عاشق و به خصوص چیزهای جفت داشته باشید.دو شمع صورتی، دو ماگ، دو بالش، دو صندلی، دو بلیط سفر و غیره. خلاق باشید و به همه چیزهای عاشقانه ای که می خواهید انجام دهید فکر کنید و با عشق واقعی خود همراه شوید. من شخصاً پیشنهاد می‌کنم اثر هنری را انتخاب کنید که بیشترین احساس را به آن دارید، این شامل نقاشی، تابلو یا مجسمه می باشد.

8. نبایدها

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

1. تلویزیون در اتاق خواب نباشد

تلویزیون در اتاق خواب باعث حواس پرتی در روابط عاشقانه و خواب می شود. اگر تلویزیون روشن است، توجه شما به تلویزیون معطوف می شود در حالیکه کسی که دوستش دارید درست در کنار شماست. این شما را از ایجاد ارتباطات صمیمی یا گفتگوهای معنادار با شریک زندگی خود باز می دارد. علاوه بر این، تلویزیون یک وسیله الکترونیکی است که متعلق به عنصر آتش است و انرژی یانگ را به ارمغان می آورد، که انرژی مورد نظر شما در اتاق خواب شما نیست.

2. از کار در اتاق خواب خود خودداری کنید

اگر مبلمان یا میزی مربوط به کار را در اتاق خواب دارید، بهتر است آن را حذف کنید. لپ تاپ یا حتی تلفن هوشمند خود را به رختخواب نبرید. وقتی ذهن شما روی کار متمرکز است، کمتر به همسرتان توجه می کنید. علاوه بر این، یادآوری مداوم در مورد کار احتمالاً باعث ایجاد استرس می شود که تأثیر نامطلوبی بر روابط عاشقانه اتاق خواب خواهد داشت.

3. عکس های دوستان و خانواده را در اتاق خواب حذف کنید

نه تنها دوستان و خانواده شما بلکه داشتن عکس هایی با چهره افراد دیگر،  می تواند بر فضای عاشقانه و رمانتیک اتاق خواب تأثیر منفی بگذارد. این به این دلیل است که اکثر ما از نشان دادن محبت در عموم ناراحتیم، و داشتن عکس در اتاق شما گاهی اوقات این احساس را می دهد که به شما نگاه می کنند.

4. حذف اشیاء از رابطه قبلی

وسایل را از روابط قبلی خود حذف کنید، زیرا به شما کمک می کند رابطه جدیدی شروع کنید.  هر چیزی را که متعلق به یک معشوق سابق است از خانه، بخصوص از اتاق خواب خود بردارید. هر نامه ، تصویر یا یادآوری فیزیکی از رابطه ای که پایان بدی داشته، در خانه شما جایی ندارد.

5. حذف تصاویر با انرژی غمگین، تنهایی

از تصاویر، آثار هنری یا سایر مواردی که غمگینی یا تنهایی را برمی انگیزند اجتناب کنید. به عنوان مثال، عکس های طوفان، عکس گل های خشکیده، منظره زمستان متروک، یک فرد تنها و غیره را نداشته باشید.

نتیجه گیری

همانطور که فضای فیزیکی را تغییر می دهید و عشق را در زندگی خود فعال می کنید، احساسات و انرژی شخصی خود را نیز مشاهده کنید. مطمئن شوید که آماده تغییر هستید و عشق جدیدی را به زندگی خود دعوت می کنید.

اگر هنگام تغییر چیزها در خانه احساس نگرانی می کنید، شاید بهتر باشد قبل از شروع این تمرین، کمی وقت خود را صرف تمرکز بر مراقبت از خود کنید. به خود عشق و محبت نشان دهید، صبور باشید و بدانید که چیزهای شگفت انگیز به زمان نیاز دارند تا آشکار شوند.

مواردی مانند دکور به شکل قلب، تصاویر زوج های شاد یا آثار هنری که عشق را به تصویر می کشد را در قسمت های برجسته خانه خود نمایش دهید. این نمادها به عنوان یادآوری قدرتمند از تمایل شما برای جذب عشق و ایجاد فضای مثبتی است که از روابط عاشقانه حمایت می کند.

فنگ شویی این پتانسیل را دارد که بسیاری از زمینه های زندگی شما را متحول کند، نه فقط زندگی عاشقانه شما. به یاد داشته باشید: از چیزهای کوچک شروع کنید، آن را ساده نگه دارید و لذت ببرید. در نهایت می توانید با فنگ شویی شایگان تماس بگیرید و از مشاوره فنگ شویی استفاده کنید. این بهترین سرمایه گذاری خواهد بود که تا به حال انجام داده اید.

دیدگاهتان را بنویسید