شما در حال مشاهده هستید کنج ثروت خانه کجاست؟ و چگونه فعال شود؟

کنج ثروت خانه کجاست؟ و چگونه فعال شود؟

کنج ثروت خانه یا گوشه ثروت، منطقه ای در باگوا است که نشان دهنده ثروت و فراوانی است. همچنین به عنوان منطقه ثروت یا بخش ثروت نیز شناخته می شود. گوشه ثروت یکی از مهم ترین بخش های فنگ شویی است زیرا نه تنها بر وضعیت مالی بلکه بر عزت نفس، اعتماد به نفس و احساس امنیت ما تأثیر می گذارد.

در این مقاله از فنگ شویی شایگان با نحوه پیدا کردن گوشه ثروت خانه آشنا خواهید شد. همچنین می آموزید که چطور کنج ثروت یا گوشه ثروت فنگ شویی خود را برای برکت و فراوانی فعال کنید.

با به کارگیری این نکات و تکنیک ها، می توانید محیطی هماهنگ و آرام ایجاد کنید که از اهداف و آرزوهای مالی شما پشتیبانی کند.

کنج ثروت خانه

چگونه گوشه ثروت یا کنج ثروت خانه را پیدا کنیم؟

نقشه باگوا در فنگ شویی، خانه شما را به 9 بخش انرژی تقسیم می کند. هر قسمت از باگوا با جنبه های مختلف زندگی شما مرتبط است. در مقاله “باگوا” نحوه کار با آن را توضیح داده ام.

گوشه ثروت که با نام های گوشه پول یا کنج ثروت نیز شناخته می شود، در منطقه جنوب شرقی خانه شما قرار دارد. کافی است جهت ها را بشناسید و یا از قطب نما برای شناسایی این منطقه از خانه خود استفاده کنید.

چگونه کنج ثروت خانه یا گوشه ثروت فنگ شویی خود را فعال کنیم؟

هنگامی که گوشه پول خود را شناسایی کردید، باید آن را با روش های مناسب فعال کنید. در فنگ شویی این روشها استفاده از اشیا، رنگ ها و عناصری هستند که می توانند انرژی ثروت و فراوانی را در این زمینه تقویت کنند. در اینجا چند نکته و تکنیک برای فعال کردن گوشه ثروت وجود دارد:

کنج ثروت خانه

مرحله 1. گوشه ثروت خود را رفع انباشتگی کنید

فضای انباشته و به هم ریخته جریان انرژی و فراوانی را مسدود می کند. با تقسیم کردن فرآیند رفع انباشتگی به کارهای کوچکتر و متمرکز، می توانید سریع و به طور موثر نظم ایجاد کنید و وسایل خود را بدون احساس خستگی رسیدگی کنید.

رفع انباشتگی مزایای زیادی دارد که می توان به افزایش بهره وری، بهبود خواب، کاهش اضطراب و استرس اشاره کرد. در فنگ شویی شما با رفع انباشتگی فضای بیشتری ایجاد می کنید برای خلق تازه ها و هر نوع انسداد انرژی را باز می کنید. بخاطر همین در فنگ شویی تاکید زیادی روی رفع انباشتگی داریم چرا که جریان فراوانی با این کار فعال می شود.

پیشنهاد می کنیم مقاله مرتبط “فنگ شویی خانه” را نیز مطالعه نمایید.

مرحله 2: هر گونه تصویر یا نماد منفی را که مانع از جریان ثروت می شود حذف کنید

نمادهای منفی می توانند انرژی مثبت فراوانی و رفاه را که می خواهید در خانه خود پرورش دهید، کاهش دهند. به یاد داشته باشید، فنگ شویی ایجاد یک محیط هماهنگ است که از جریان انرژی مثبت پشتیبانی می کند. با اجتناب از این تصاویر مرتبط با منفی بودن یا رکود، فضایی را برای جریان یافتن انرژی فراوان آزاد خواهید کرد.

در اینجا چند مورد وجود دارد که می خواهید در اسرع وقت از گوشه ثروت خانه خود حذف کنید:

  • اشیاء شکسته : اشیاء شکسته یا آسیب دیده می توانند نشان دهنده رکود یا کاهش در امور مالی باشند.
  • مناظر بایر : تصاویر مناظر خشک یا بایر ممکن است نمادی از کمبود رشد و فرصت باشد که می تواند مانع از جریان انرژی ثروت شود.
  • گلدان‌های خالی : گلدان‌ها یا ظروف خالی می‌تواند نشان‌دهنده کمبود رزق و روزی و فراوانی باشد. بهتر است گلدان هایی با گل ها یا میوه های تازه به نمایش گذاشته شود.
  • گیاهان یا گل های مرده : این می تواند نمادی از وضعیت مالی خشک شده یا تجارت مرده باشد.
  • کتاب‌های کم‌نشاط : کتاب‌هایی با موضوعات بدهی یا پس‌انداز پول، شما را در این انرژی نگه می‌دارند. اطراف خود را با کتاب هایی در مورد افزایش ثروت خود احاطه کنید.
  • به هم ریختگی: فضاهای شلوغ یا پر هرج و مرج می تواند منعکس کننده بی نظمی در زندگی شما از جمله امور مالی باشد. محیط خود را منظم و بدون شلوغی نگه دارید.

پیشنهاد می کنیم مقاله “فنگ شویی آشپزخانه” را نیز مطالعه نمایید.

مرحله 3: اضافه کردن عنصر چوب و آب

گوشه پول با عنصر چوب و رنگ سبز در فنگ شویی همراه است. چوب نشان دهنده رشد، گسترش و سرزندگی است. سبز نشان دهنده طراوت، فراوانی و سلامت است. بنابراین، با استفاده از عناصر چوبی و رنگ های سبز در گوشه ثروت خود، می توانید انرژی آن را افزایش دهید و ثروت و توانگری بیشتری را به زندگی خود جذب کنید. برای فعال کردن انرژی عنصر چوب، می‌ توانید عناصر آب را نیز وارد فضا کنید.

این کار را می توانید با تزئین این فضا با رنگ های خاکی مانند قهوه ای و سبز انجام دهید.

یا افزودن کریستال ها و سنگ های قیمتی مانند سیترین، آمتیست و پیریت.

یا با اضافه کردن آبنمای کوچک. این عناصر با عنصر چوب هماهنگ شده و باعث ثروت و فراوانی می شود.

کنج ثروت خانه

مرحله 4: با گیاهان به رشد خود ادامه دهید

گیاهان زنده نماد رشد و سرزندگی هستند. شما می توانید گیاهان سبز سالم را به کنج ثروت خانه خود اضافه کنید تا فضای خود را با انرژی مثبت و آرامش همراه کنید.

گوشه ثروت خود را با گیاهان داخلی مورد علاقه تان پر کنید و آنها را همیشه سالم نگه دارید، طوری که همیشه در حال رشد و شکوفایی باشند.

گیاهانی که به ویژه در این زمینه مفید هستند را می توانید در مقاله “16 نوع گل و گیاه ثروت ساز در فنگ شویی” بشناسید.

کنج ثروت یا گوشه ثروت خانه

مرحله 5: منطقه ثروت را روشن نگه دارید.

نور نقش مهمی در فعال کردن گوشه ثروت دارد، به خصوص اگر گیاه دارید. چه بهتر که نور طبیعی داشته باشید، در طول روز پرده ها را کنار بزنید و پنجره ها را همیشه تمیز نگه دارید که از روشنایی طبیعی بیشترین بهره را ببرید.

برای حفظ جریان انرژی، باید مطمئن شوید که کنج ثروت خانه خود را به خوبی با نور طبیعی و منابع نور مصنوعی مانند لامپ ها، لوسترها یا چراغ های سقفی روشن نگه دارید. با استفاده از سبک دکوراسیون مناسب خانه، می توانید فضایی هماهنگ ایجاد کنید که از اهداف مالی شما حمایت می کند.

کنج ثروت خانه

مرحله 6: از آینه ها استفاده کنید

آینه ها انرژی را به حرکت در می آورند و نه تنها فضای اتاق را گسترش می دهند، بلکه انرژی هر آنچه را که منعکس می کند را نیز گسترش می دهند. بنابراین، آینه ها در واقع می توانند برای دو برابر کردن انرژی ثروت شما استفاده شوند.

با این حال، مطمئن شوید که آینه را در جایی قرار ندهید که شلوغی یا هر چیز منفی را منعکس کند. در عوض، آن را طوری قرار دهید که چیزی زیبا را منعکس کند، مانند تصویری از فراوانی یا همه گیاهان زیبای شما.

مشاوره فنگ شویی

مرحله 7: مشاوره با یک استاد فنگ شویی

دستورات و قوانین گفته شده مطمئنا برای شما کارساز خواهد بود. اما اگر به دنبال نتایج بیشتری از فنگ شویی هستید یک مشاوره فنگ شویی ترتیب دهید. اگر واقعا به دنبال موفقیت هستید و معتقدید که هر خانه مانند هر شخصی منحصر به فرد است، توصیه های یک مشاور فنگ شویی به شما کمک خواهد نتایج شگفت انگیزی تجربه کنید. یک استاد فنگ شویی خوب بر اساس الویت هایتان و بررسی شخصیت خود و خانه تان می تواند راهکارهایی ارائه دهد که محیطی همسو با اهدافتان خلق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید